نتایج جستجو برای عبارت :

پاورپوینت آموزشی وارکرافت

یه پاورپوینت آموزشی وارکرافت تهیه کردم به زودی بستن آیتم ها ، لیست کدهای بازی ، قیمت ایتم ها ، آموزی آینم های هر هیرو ، نرم افزار های جانبی واسه سرعتتون ، آموزش وارکی و ... رو هم اضافه میکنم .فعلا ورژن اولشو بزارم واستون :)راستی بهتره برای اجرا آفیس 2016 رو سیستمتون نصب باشه
دریافت
Warcraft 3 Frozen Throne
یکی از مشهورترین بازی های استراتژیک تاریخ است که کمپانی بیلزارد آن را
به صورت انحصاری برای مایکروسافت ویندوز منتشر کرده است. نسخه ای که برای
شما آماده کرده ایم، کامل ترین ورژن بازی می باشد و شامل بازی اصلی و بسته ی
الحاقی ” تخت یخ زده ” می باشد که از قضا از یکی از معروف ترین و پر
طرفدارترین DLC های تاریخ بازی های رایانه ای می باشد. برای دانلود بازی در
ادامه مطلب همراه ما باشید. دانلود بازی Warcraft 3 Frozen Throne دانلود بازی وارکرافت 3
ا
مطمئنا پیش اومده براتون برید تو فاز یه فیلم یا داستان نه ؟ من بعد از مدت های طولانی برگشتم به فاز ارباب حلقه ها و هابیت  
شروع کردم به خوندن کتابای ارباب حلقه ها که البته میدونم قراره پشیمون شم چون همه میدونن خوندن کتابه بعد از دیدن فیلم اصن حرامه! اما چیزی ک برام قشنگه شباهتای کتاباش به کتابای دنیای وارکرافته... نه از نظر داستان و روایت ، بلکه از لحاظ محیط و اسما و اینا . 
واسه کسایی ک نمیدونن ، دنیای وارکرفت و دنیای ارباب حلقه ها یا همون سرزمی
با سلام 
مقدمه‌ای در رابطه با بازی زولا (Zula)بازی های آنلاین طی چند سال اخیر توانستند به شدت در بین کاربران محبوب شوند. بازی هایی مثل وارکرافت (Warcraft) و کانتر استریک (Counter Strike) از جمله محبوب‌ترین بازی های آنلاینی هستند که کاربران زیادی در سراسر دنیا به انجام آن ها می‌پردازند. بازی های آنلاین طی چند وقت اخیر در بین کاربران ایرانی هم به شدت محبوب شده‌اند. اگر شما هم از علاقمندان به بازی های آنلاین و با سبک تیر اندازی هستید، مطمئنا از این مقاله لذ

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها